Studio Flashstar

Cennik stron internetowych

Ceny stron internetowych flash, cennik stron www dla firmy, Cena strony internetowej Bielsko-Biała i CAŁA POLSKA niska cena strony internetowej we flashu.
Strona HTMLCennik stronRejestracja w google reklamaadresy internetowe
Wyszukaj adresy internetowe, nazwy domeny www tutaj : .

Nasz cennik stron internetowych


!!! UWAGA: Wszystkie podane w cenniku ceny stron są orientacyjne, ponieważ koszt utworzenia strony internetowej jest określany indywidualnie.
Poniższe warianty cenowe obejmują koszty projektowe np. wykonanie grafiki i kodu strony. Ceny te nie obejmują reklamy strony, promocji w wyszukiwarkach, kosztów utrzymania na serwerze, ceny adresu www i innych dodatkowych kosztów. Należy o tym pamiętać.

GRAFIKA DLA STRONY (szablon) Cena: 300PLN

W tej cenie otrzymasz kompletną indywidualną koncepcję graficzną strony internetowej czyli tzw. szablon. Obejżyj wykonane przez nas strony i jeśli nasz design Ci odpowiada, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. Wykonany przez nas szablon możemy bezpłatnie podpiąć pod nasz system CMS Nieszablonowe Szablony. Dzięki temu będziesz mieć profesjonalnie wyglądającą stronę z panelem do jej zarządzania.

Czas wykonania: max. 4dni > ZAMÓW / ZAPYTAJ <

CMS STANDARD - NIESZABLONOWE SZABLONYCena: 100PLN

Tyle wynosi opłata roczna za możliwość korzystania z naszego systemu tworznia i zarządzania stroną internetową. Więcej o naszym systemie możesz poczytać na stronie administracyjnej http://www.flashstar.pl/pl/. Na w/w stronie znajduje się także link do pokazowej strony wykonanej w całości tylko za pomocą naszego systemu. Jest to najtańsza alternatywa dla osób które chcą założyć własną stronę www, jednocześnie nie ponosząc kosztów jej utrzymania i projektowania.

Czas wykonania: max. 2dni > ZAMÓW / ZAPYTAJ <

CMS EXCLUSIVE Cena: 800PLN - 3000PLN

W tej cenie dostaniesz silnik (skrypt) swojej dynamicznej strony oraz panel do aktualizacji lub dodawania treści. Silnik będzie wykonany dla max. 10 działów, a dane zapisywane w plikach XML i TXT. Ostateczna cena jest zależna od wymagań klienta. Strona nie wymaga bazy danych ale z tego też powodu ma swoje ograniczenia. Dobra alternatywa dla niewielkich przedsiębiorstw.

Czas wykonania: min. 7dni > ZAMÓW / ZAPYTAJ <

PORTAL / SKLEP Cena: od 2000PLN

Jeżeli potrzebujesz i dużej dynamicznej strony lub sklepu opartego na bazie danych MySQL to ten wariant jest dla Ciebie. Potrafimy wykonać dowolnie dużą stronę lub sklep internetowy uwzględniając w projekcie najnowsze standardy technologiczne i bezpieczeństwa oraz twoje indywidualne wymagania. Otrzymasz także panel administracyjny do zarządzania bazą danych i stroną. Oferta jest skierowana raczej do dużych przedsiębiorstw, magazynów, sklepów, komisów samochodowych, agencji nieruchomości i innych firm oferujących bardzo duży asortyment towarów lub usług. Cena tego typu stron jest zawsze ustalana indywidualnie, gdyż każda rózni się od kolejnych. Cena potrafi mieć rozpiętość od 2000zł do nawet kilkudziesięciu tyś. dla wilekich przedsięwzięć. Zwykle koszt takiej strony zamyka się w cenie do 10000zł.

Czas wykonania: min. 14dni > ZAMÓW / ZAPYTAJ <© 2002 Flashstar

MENU:
- wykonane strony
- nasza oferta
- promocja strony
- adresy internetowe

- Wersja flash strony

PARTNERZY:
Usługi remontowe - Bielsko Polskie ogłoszenia w internecie - proponuje Serwis komputery Bielsko-Biała Ogłoszenia erotyczne oferty

PRZYJACIELE:
Flash gry Super Mario BIOS-INFO opcje i ustawienia Wszystko o kobietach - Kobieciarz

- Komponenty flash