Studio Flashstar

Strony internetowe

Tanie strony internetowe dla firmy Tanie strony www we flashu Strony www tanio kompleksowa obsługa stron internetowych firm Strony internetowe tanio ZOBACZ.
Strona HTMLCennik stronRejestracja w google reklamaadresy internetowe
Wyszukaj adresy internetowe, nazwy domeny www tutaj : .

Studio stron internetowych FLASHSTAR


Jeżeli otworzyłeś firmę, zamierzasz otworzyć lub prowadzisz od dłuższego czasu, musisz poważnie zastanowić się nad tym jak pozyskać nowych klientów. Jeśli nie masz jeszcze swojej strony www to zrób ją jak najszybciej. Nie zostawaj w tyle za konkurencją, która już od dawna ma swoją stronę internetową i zwiększa zyski zdobywając nowych klientów poprzez internet.

Nasze studio stron internetowych zajmuje się kompleksową obsługą firm i osób prywatnych pod kontem reklamy w internecie. Projektowanie strony internetowej to dla nas nic nowego, strony internetowe dla firm robimy od kilku lat i wychodzi nam to coraz lepiej.

Stron www jest w internecie coraz więcej. Również coraz więcej Polaków poszukuje w internecie aby zdobyć informacje. Internauci wchodzą na strony internetowe nie tylko dla ciekawostek i informacji o pogodzie. Coraz częściej używają wyszukiwarek jak wielkiej książki telefonicznej aby znaleźć konkretną firmę, która świadczy potrzebne mu usługi. Wspaniale byłoby aby znalazł właśnie ciebie i kupił twój produkt czyż nie ?.

Przeglądając nasze strony internetowe zobaczysz, że są one estetycznie wykonane, czytelne i przyjazne dla użytkownika. Projektujemy strony internetowe głównie w technologii Flash. Co to znaczy? Zobacz naszą stronę w wersji flash a dowiesz się jakie możliwości daje ci ta technologia. Kliknij tutaj aby przejść do wersji flash, a przekonasz się, że nasze strony internetowe przypominają bardziej prezentacje multimedialne niż tradycyjne strony wykonane metodą HTML. Nie znaczy to, że nie potrafimy robić tradycyjnych stron, potrafimy i robimy a dodatkowo wzbogacamy je dużą ilością animacji swf dzięki czemu twój klient nie będzie się nudził na stronie. Każda ze stron www jest testowana w najpopularniejszych przeglądarkach (IE, OPERA, FIREFOX, NETSCAPE, CHROME) i optymalizowana dla najszybszego działania. Wiemy jak tworzyć efektywne i szybkie strony internetowe i jak skutecznie je reklamować w sieci, zaufaj nam a nie zawiedziesz się...

Etapy projektowania strony internetowej

1. Projekt graficzny strony musi być wykonany ładnie estetycznie i być dopasowany do charakteru świadczonych usług oraz wizerunku firmy.

2. Adres internetowy jest bardzo ważny od niego zależy czy raz zdobyty klient nie zapomni o nas w przyszłości. Bardzo trudno obecnie znaleźć fajny, krótki, i łatwy do zapamiętania adres. Użyj wyszukiwarki adresów na stronie naszego partnera kliknij adres www.domeny.tv

3. Kolejny etap to znalezienie miejsca dla strony internetowej i twojego adresu. tzw. HOSTING to inaczej wynajęcie pewnej powierzchni u odpowiedniej firmy, która zapewni nam i innym dostęp do strony 24godz/dobę. Za dodatkową opłatą zapewnimy miejsce dla twojej strony na pewnym i sprawdzonym serwerze.

4. I już... Nie nie, to dopiero początek zabawy. Teraz gotową stronę trzeba rozreklamować. Najważniejsza będzie twoja reklama w wyszukiwarce google ponieważ to tam szuka najwięcej ludzi na świecie (90% internautów).

Jeśli podoba ci się nasza oferta zapraszamy do kontaktu:
> KONTAKT <
© 2002 Flashstar

MENU:
- wykonane strony
- nasza oferta
- promocja strony
- adresy internetowe

- Wersja flash strony

PARTNERZY:
Usługi remontowe - Bielsko Polskie ogłoszenia w internecie - proponuje Serwis komputery Bielsko-Biała Ogłoszenia erotyczne oferty

PRZYJACIELE:
Flash gry Super Mario BIOS-INFO opcje i ustawienia Wszystko o kobietach - Kobieciarz

- Komponenty flash