Studio Flashstar

Reklama w wyszukiwarce Google / rejestracja strony

Tania reklama w Google od 200zł/rok reklama strony w wyszukiwarce i rejestracja w Google, tania promocja strony w wyszukiwarce Google rejestracja strony w wyszukiwarkach.
Strona HTMLCennik stronRejestracja w google reklamaadresy internetowe
Wyszukaj adresy internetowe, nazwy domeny www tutaj : .

Reklama w Google


Oferujemy szereg usług reklamowych, dzięki którym strony internetowe są łatwiej znajdywane przez potencjalnego klienta w wyszukiwarce Google. W efekcie prowadzi to do zwiększania oglądalności strony i prawdopodobieństwa sprzedaży danego produktu, który się tam mieści.

W porównaniu z reklamą w innych mediach, reklama w Google daje dużo lepsze rezultaty, a przy tym jest bardzo tania. Wyszukiwarka www.Google.pl generuje ponad 90% zapytań w polskim internecie (zapytaj znajomych jakiej wyszukiwarki używają, powiedzą że gogle). Dlatego swoją kampanię reklamową musisz optymalizować pod kątem tej właśnie wyszukiwarki internetowej.

Samo wykonanie strony internetowej, nie przyniesie firmie dochodów, ponieważ potencjalni klienci nie wiedzą nawet o jej istnieniu. Dlaczego? Dlatego, że strony konkurencji są odpowiednio zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki, również dlatego że ich strona jest pozycjonowana. A także dlatego że zaufali nam lub innej firmie pozycjonującej ponieważ reklama dźwignią handlu... Pozycjonowanie to najskuteczniejsza forma reklamy stron w internecie. Każdy kto posiada stronę, której nikt nie odwiedza powinien zainteresować się jej reklamą.

Poniżej prezentujemy szereg usług reklamowych z których mogą państwo wybrać najlepsze dla państwa kampani marketingowej. Jak widać nie oferujemy pierwszego miejsca w google ani nawet pozycji na pierwszej stronie. Robią tak inne firmy ale jest to nieuczciwa praktyka, gdyż nikt (żadna firma) nie może tego zagwarantować. Naszym zdaniem jest to nabijanie ludzi w butelkę... Nasze usługi są być może mniej kuszące, jednakże prawdziwe i generują prawdziwy sukces, a jednocześnie może się zdażyć, że strona będzie na pierwszej stronie czy nawet miejscu (to wie tylko google).

Kampania płać za odwiedzającego Cena: 5gr / klienta / msc

Koniecznym wymaganiem przy tej metodzie jest posiadanie systemu statystyk, wyświetlającego unikalne wizyty (preferujemy AWSTATS). Na podstawie systemu stwierdzamy różnicę pomiędzy wizytami obecnymi a nabytymi. Klient płaci za tę różnicę co miesiąc przez okres jednego roku. Konieczne jest spisanie umowy na czas określony min. 1 roku.

Czas wykonania: 1rok > ZAMÓW / ZAPYTAJ <

Rejestracja adresu w 60 wyszukiwarkach Cena: 50PLN

Oferujemy państwu usługę rejestracji państwa strony w ponad 60 wyszukiwarkach, włączając w to wszystkie najważniejsze wyszukiwarki polskie i zagraniczne. Czas wykonania usługi nie jest od nas zależny i wynosi w zależności od wyszukiwarki, od kilku dni do kilku tygodni. Po około 60 dniach na podany adres zostanie wysłany raport z dodawania strony. Możesz sobie zadać pytanie dlaczego płacić za coś co można zrobić samemu? Jeśli nie masz doświadczenia, samo zgłoszenie do wszystkich wyszukiwarek zajmie ci kilka dni... Przelicz ten czas na pieniądze... Prosty rachunek.

Czas wykonania: około 60dni > ZAMÓW / ZAPYTAJ <

Automatyczne zgłaszanie adresu w katalogach Cena: 100PLN

Usługę można wykonać samodzielnie, wystarczy zarejestrować się w jednym z systemów katalogujących, wypełnić formularz i rozpocząć proces dodawania. Kosztuje to około 10PLN za stronę. Gdy już to zrobisz przekonasz się że to nie takie proste... Nieumiejętne wypełnienie formularza dla systemu katalogującego spowoduje że system ominie sporą część katalogów a co za tym idzie efekt będzie mizerny. I tu przychodzimy z pomocą my... Dodaliśmy już za pomocą takiego systemu kilkanaście stron i mamy w tym doświadczenie.

Czas wykonania: 80 katalogów/dzień > ZAMÓW / ZAPYTAJ <

Ręczne zgłaszanie do katalogów płatnych Cena: 20PLN/katalog

Oferujemy tobie zgłoszenie strony w najlepszych płatnych katalogach o wysokiej pozycji w google. Zwracamy pieniądze jeśli strona nie zostanie dodana do katalogu. Wykonamy opis tytuł i znajdziemy odpowiednią kategorię...

Czas wykonania: 14 dni > ZAMÓW / ZAPYTAJ <

Optymalizacja dla wyszukiwarki Google Cena: 100PLN/stronę główną

Usługa bezpłatna dla klientów, którzy zdecydowali się zamówić wykonanie witryny u nas, ponieważ proces optymalizacji dokonujemy na etapie tworzenia strony. W pozostałych przypadkach optymalizujemy treść strony głównej.

Czas wykonania: max. 4dni > ZAMÓW / ZAPYTAJ <

© 2002 Flashstar

MENU:
- wykonane strony
- nasza oferta
- promocja strony
- adresy internetowe

- Wersja flash strony

PARTNERZY:
Usługi remontowe - Bielsko Polskie ogłoszenia w internecie - proponuje Serwis komputery Bielsko-Biała Ogłoszenia erotyczne oferty

PRZYJACIELE:
Flash gry Super Mario BIOS-INFO opcje i ustawienia Wszystko o kobietach - Kobieciarz

- Komponenty flash